Wybory Samorządowe 2014 w Rudzie Śląskiej PDF Drukuj Email
Wpisany przez Ludwik Poloczek   
poniedziałek, 10 listopada 2014 21:44

Komitet Wyborczy Rodzina Rudzka

to godne życie w sprawnym mieście

Już niedługo wyborcy ,czyli mieszkańcy naszego miasta pójdą do urn aby za decydować komu powierzyć mandat rządzenia naszym miastem.

Budując swoją małą ojczyznę i tworząc społeczeństwo obywatelskie w niedzielę 16 listopada możemy zadecydować o jej obliczu i perspektywach rozwoju poprzez udział w Wyborach Samorządowych.

Komitet Wyborczy Wyborców "Rodzina Rudzka"ma program,który gwarantuje rozwój naszego miasta i kandydatów którzy go zrealizują. Polecamy naszych kandydatów wyborcom.

Na portalach społecznościowych publikowany jest tekst "Złą władzę wybierają ludzie,którzy nie idą na wybory" i jest w tym sporo racji.  Liczymy na wasz udział wyborach i na wasze głosy.

Nasze koło ma czterech kandydatów na radnych:

Dobiecka Jolanta okręg 3 lista 3 miejsce 6, Wrana Jolanta okręg 3 lista 27 miejsce 9,Mucha Jan okręg 3 lista 27 miejsce 1,Błażyca Paweł okręg 2 miejsce 5.

Kandydatem do sejmiku wojewódzkiego w naszym okręgu jest dr.hab.inż Joachim Otte .Członek Związku Górnośląskiego długoletni  i doświadczony samorządowiec z Chrzowa.Jest na liści 17 miejsce 2.Strona internetowa kandydata http://otte.com.pl/

Komitet posiada stronę internetową http://rodzinarudzka.pl/

Tam można znaleźć wszystkich kandydatów i są to osoby kompetentne i godne zaufania wyborców.

Poprawiony: wtorek, 23 lutego 2016 21:46