Śląskie śpiewanie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Ludwik Poloczek   
czwartek, 02 czerwca 2011 20:22

Zaproszenie do udziału w Koncercie Galowym XVIII Regionalnego Przeglądu Pieśni „Śląskie Śpiewanie” im. prof. Adolfa Dygacza

Szanowni Państwo

Na przełomie kwietnia i maja 2011 roku odbyły się eliminacje rejonowe oraz przegląd finałowy XVIII Edycji Regionalnego Przeglądu Pieśni „Śląskie Śpiewanie” im. prof. Adolfa Dygacza organizowanego przez Związek Górnośląski oraz Zespół Pieśni i Tańca „Śląsk” im Stanisława Hadyny.

Serdecznie zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w Koncercie Galowym, który odbędzie się w siedzibie Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk” im. Stanisława Hadyny w Koszęcinie w dniu 4 czerwca 2011 r. w godzinach 12.00 - 18.00. Pragniemy aby ten dzień był wielkim świętem śląskiej pieśni, na którym spotkają się wszyscy kochający Śląsk, śpiew i wspólną zabawę.

W programie

12.00 – 16.00 - Występy zaproszonych zespołów artystycznych

16.00 - Ogłoszenie wyników konkursu oraz wręczenie nagród

16.30 -18.00 - Koncert laureatów Śląskiego Śpiewania 2011

18.00 - Prezent dla wszystkich uczestników:

Koncert Galowy „ A to Polska właśnie” Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk” im. Stanisława Hadyny

Oprócz części artystycznej przygotowaliśmy dla Państwa wiele atrakcji: możliwość zwiedzania siedziby Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk” im. Stanisława Hadyny, wesołe miasteczko, dobrą śląska kuchnię, otwarte dni naszej kostiumerni i zaplecza scenicznego oraz wystawy. Wszystkie koncerty odbywają się w specjalnym namiocie koncertowym ustawionym na dziedzińcu pałacowym.

Związek Górnośląski

Zespół Pieśni i Tańca „Śląsk”

Poprawiony: czwartek, 02 czerwca 2011 20:29